Cart
Checkout Secure

 

We ship Worldwide

Пнд-Нд з 11:00-21:00

+380939094464

Viber, WhatsApp, Telegram

Про нас

 

   Cerberus Strength була заснована в 2012 році Калемом Ліптротом та Пітером Макдональд-Брауном. Обидва – активні спортсмени, були розчаровані відсутністю вибору, низькою якістю та високою вартістю екіпірування, доступного у Великій Британії. Маючи більш ніж 30-річний досвід в індустрії силового спорту та фітнесу, вони знали які жорсткі вимоги повинні бути для продуктів екіпірування, і вирішили розробити власний асортимент. Так виник бренд Cerberus Strength.

    Як співвласники залів для силових видів спорту та маючи можливість тренуватися з деякими з найкращих у світі спортсменів, у них була чудова можливість випробувати своє екіпірування на найвищому та найжорсткішому рівні. Це гарантувало довговічність, якість та надійність продукції, забезпечуючи максимальну конкурентоспроможність. Кожен продукт Cerberus Strength був розроблений з урахуванням продуктивності та найвищої уваги до деталей.

   Cerberus Strength перетворився на глобальний бренд, що символізує найвищу якість та довіру найвідоміших стронгменів, стронгвумен та пауерліфтерів в Україні та далеко за її межами. Наш асортимент продукції, що постійно зростає, використовується провідними спортсменами по всьому світу на найвищому рівні найвідоміших міжнародних змагань.

 

   Офіційне представництво Cerberus Strength в Україні з'явилося у березні 2019 року, надає можливість спортсменам в Україні та світу переконатися у винятковій якості продукції Cerberus Strength, придбати оригінальне екіпірування з річною гарантією, обладнання та аксесуари від відомого бренду!

   Українське представництво сприяє розвитку силового спорту в Україні, співпрацює з Федерацією Стронгменів України, майже усіма федераціями пауерліфтингу та бодібілдингу України, надаючи грошові сертифікати, ексклюзивні подарунки, та знижки.

Cerberus Strength - MADE BY THE STRONG FOR THE STRONG

Smelling Salts Explained

The Iron Edge Podcast Ep. 12, Victoria Long

Що кажуть про нас виступаючі спортсмени:

Додано до кошику!
Ми працюємо з країнами Світу Free shipping when you order over XX You Have Qualified for Free Shipping Spend $x to Unlock Free Shipping You Have Achieved Free Shipping Ships to We ship Worldwide 55555555555555555555 Free shipping when you order over XX ou Have Qualified for Free Shipping